Jste zde: Home O nás Volné pozice

Volné pozice

Hledáme kolegy

asistent/asistentka ředitele

Kancelář zdravotního pojištění, zajišťující mezinárodní agendu pro veřejné zdravotní pojišťovny, hledá pracovníka na pozici asistent/asistentka ředitele

Náplň práce: zajištění chodu Kanceláře, správa e-mailové a datové schránky, evidence a vyřizování korespondence, administrativní a organizační úkoly, poradenství, komunikace s úřady

NABÍZÍME

-          pracovní smlouvu na dobu určitou (zástup za MD)

-          práce na plný úvazek

-          odpovídající finanční ohodnocení

-          5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity

-          pracoviště v centru Prahy

-          příjemné pracovní prostředí i kolektiv

POŽADUJEME

-          pokročilou znalost anglického jazyka

-          další jazyky výhodou

-          minimálně SŠ vzdělání

-          preciznost, spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování

-          dobré organizační schopnosti

-          znalost MS Office

Nástup na uvedenou pozici od 07/2019

Kontaktní informace

Kompletní kontakty naleznete zde!
Kancelář zdravotního pojištění, Praha 3, Žižkov, nám. W. Churchilla 1800/2, PSČ 130 00, Tel: +420 236 033 411; Fax: +420 222 734 951, IČ: 70938393,
Email: info @ kancelarzp.cz ; www: http://www.kancelarzp.cz/; Datová schránka: 939ut2i